autokomis-opinie.pl - Zadaj pytanie na forum, poznaj opinie o komisach samochodowych!

Jeśli chodzi o kupno - sprzedaż samochodu musisz zachować szczególną ostrożność. Chodzi o duże pieniądze zatem zanim cokolwiek zrobisz poznaj opinie o danej firmie.
Teraz jest 18 wrz 2019, o 00:42

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Regulamin działu

Administracja w każdym momencie może usunąć posty które zostały napisane bez wyraźnej przyczyny, które są napisane tylko po to ażeby zgorszyć opinie o firmie, czytaj konkurencji. Administracja również będzie usuwać posty które są napisane w celu reklamowania własnej firmy bądź przyjaciół. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za opinie jakie są pisane na forum autosprzedawca.pl.

Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Reklama:
Obrazek

Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 maja 2013, o 05:19 
AUTOHANDEL JARECKI OKR. STACJA KONTROLI POJAZDÓW KISIELICE trasa 16 IŁAWA GRUDZIĄDZ

a ja stanowczo przestrzegam ewentualnych przyszłych klientów tego komisu, co innego w ogłoszeniu na otomoto a co innego widzimy na miejscu, pytałem telefonicznie to wszystko w najlepszym porządku, a na miejscu porażka. W opisie centralny zamek, alarm, drugi komplet opon, elektryczne lusterka - a w rzeczywistości wersja bez tego
Drobiazgi typu korek paliwa, przełączniki, wycieraczki, koła, płyn chłodzący pozdejmowane i powkładane starocie, okazało się też potem że nawet silniczek krokowy był wymontowany i założony jakiś stary, jazdy próbnej zrobić nie można bo paliwa brak, a łożyska były wymieniane-podobno, a o ile wiem dobre nie wyją.
Albo omijać, albo wnikliwie sprawdzać.

PostNapisane: 18 maja 2013, o 06:16 
omijać szerokim łukiem!!!! nie jestem już (niestety jak się okazało) pierwszą osobą, która padła ofiarą Komisu Jareckiego. Iława, Ostróda czy inne ich komisy to bez znaczenia - jedna i ta sama szajka. Kupiony od nich samochód okazał sie wdepnieciem w wielkie G...! żeby doprowadzic go do porzadku bede musial wsadzic jeszcze pare tys zl... . Nie dajcie sie nabrac na ich 'ladnie' przygotowane samochody, żeby tylko go sie pozbyc. A potem zeby cos z nimi zalatwic to zapomnijcie - nie odbieranie telefonow, nie oddzwanianie, nie dotrzymywanie slowa, wręcz uciekanie od kontaktu. Masakra! Ostrzegam i odradzam!

PostNapisane: 19 maja 2013, o 06:20 
przygotowanie umowy sprzedaży po wpłacie 500zł zaliczki- nie rozumiem tego, jazda próbna cena 150zł, telefonicznie zapewniał dodatkowe opony tak jak w opisie na otomoto a faktycznie jak pojechałem tłumaczenie musiała się wdać pomyłka, cwaniaczki-na każdą wadę mają śpiewkę że to że tamto że auto super, że w niemieckich fabrykach tak robią żeby było lepiej, sprawdziłem po numerze VIN w serwisie -przebieg trzy razy tyle i do tego był przeznaczony do kasacji po wypadku na autobanie

PostNapisane: 22 sie 2013, o 00:09 
Ja nie dałem się nabrać, nie kupiłem, ten facet myśli, że każdy kupujący jest frajerem, takie głupoty gada że hej, zachodze w głowe skąd bierze pomysły na bajki, np: dowiedziałem się że do astry wchodzi 17 litrów boryga, a także posiada łancuch rozrządu w silniku 1,6 16v i temu tak chrupie, dobre co?

PostNapisane: 26 lis 2013, o 06:22 
NEGATYW! kupiłem od nich auto, po pół roku okazało się że ma zaślepiony przewód hamulcowy tylnego koła, takim małym wkrętem, bo cylinderek przepuszczał płyn, to go zaślepił ktoś, a Jarecki to OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW, to co nie sprawdzili hamulców??

Ostatnio przesunięty w górę 26 lis 2013, o 06:22 przez: Anonymous.

Strefa czasowa: UTC [ DST ]